Dodaj organizację do bazy

Jak wprowadzić wizytówkę organizacji do serwisu 1proc.org.

Jak dodać swoją organizację do naszej bazy?

O co tu chodzi?
1proc.org to internetowa baza organizacji pożytku publicznego, zbierających fundusze z 1 procenta podatku dochodowego od osób fizycznych. Naszą ideą jest stworzenie serwisu zawierającego nie tylko dane poszczególnych organizacji, ale także wszelkie inne potrzebne informacje: od zdjęć, po aktualizowane na bieżąco informacje o celach akcji 1 procent w danym roku. Serwis 1proc.org nie jest serwisem prowadzonym przez jednostki państwowe, ale przedsięwzięciem komercyjnym.

Po co to wszystko?
Co roku w okresie od ostatniego tygodnia stycznia do końca kwietnia zdecydowanie wzrasta liczba internautów, poszukująych informacji o możliwości przekazania 1 procenta podatku. Serwis 1proc.org ma ułatwić im podjęcie decyzji. W większości baz internauci znajdą tylko podstawowe dane o poszczególnych organizacjach. Dzięki naszemu serwisowi organizacje mogą też szerzej opisać swoją działalność, a przede wszystkim poinformować, na jaki cel w danym roku zamierzają przeznaczyć pozyskane środki - a to przecież powinno być jednym z podstawowych kryteriów przy podejmowaniu decyzji o wsparciu wybranej fundacji czy stowarzyszenia.

Jak mogę dodać wizytówkę mojej organizacji?
1. Kliknij w link na dole tej strony i wypełnij prosty formularz.
2. Na swój adres e-mail otrzymasz list z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.
3. Gotowe! Twoja wizytówka w serwisie jest już widoczna, możesz też w każdej chwili i dowolnie wiele razy ją edytować.

Ile to kosztuje?
Zależy nam, by nasza baza była możliwie pełna, dlatego założenie podstawowej wizytówki jest całkowicie bezpłatne. Zachęcamy także to skorzystania z pakietów płatnych, zapewniających lepszą widoczność w serwisie i obszerniejsze informacje o organizacji. Polecamy także pakiet złoty, który obejmuje m.in. wysyłkę mailingu z informacjami o Waszej organizacji do ponad 100 tysięcy osób w całej Polsce.

Co zyskuję?
Szerszą informację o Waszej działalności. Z roku na rok przybywa osób, szukających informacji o możliwości przekazania 1 procenta podatku właśnie w internecie.

Masz pytania?
Chętnie odpowiemy. Czekamy pod adresem: biuro@1proc.org

Kliknij tutaj, by wypełnić formularz zgłoszeniowy organizacji